Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu

Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu

Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu Rüya Çağla - Eller Aldı Rüya Çağla - Gülüm Benim Rüya Çağla - Kötü Alıştım Rüya Çağla - Sen Affetsen Ben Affetmem Rüya Çağla - Seni Sevmeyen Olsun Rüya Çağla - Sevda Gözlü..
Rüya Çağla - BARIŞ ABİ

Rüya Çağla - BARIŞ ABİ

Benim çocukluğumun şehrinde sosyalleşmek denilen şey ev ziyaretleriyle gerçekleştirilirdi. Sık sık birilerine gidilir, sonra o birileri de bize gelirlerdi. Böyle böyle geçerdi zaman. Çocuk kısmı katiyen bu sosyal ağın dışında bırakılmadığ..
Rüya Çağla - İYİ BAYRAMLAR

Rüya Çağla - İYİ BAYRAMLAR

Bayram tebrikleri alırdım önceden.. Bayramın bir hafta öncesinden başlayarak postacı kapımı çalar, tutuştururdu elime zarfları.Sevinirdim. Ben de gönderirdim mutlaka. Aile büyüklerine, arkadaşlara, dostlara... Öyle matbu olarak değil, herkese a..
Rüya Çağla - EL

Rüya Çağla - EL

Bir illüzyon gösterisi var, madeni para ile yapılan... Hani adam cebinden çıkardığı parayı parmaklarının arasında şöyle bi evirir-çevirir ve hoop para yok olur. Buna bayılırım.   Daha doğrusu, para kaybedildikten sonra el bir an havada ka..
Rüya Çağla - YEMİN EDERİM YEMİN SEVDİM SENİ BENJAMİN

Rüya Çağla - YEMİN EDERİM YEMİN SEVDİM SENİ BENJAMİN

ÖYLECE: Sinemanın lobisinde durmuş -bir o afişe bir bu afişe bakarak- düşünüyordum. Evet, aslında 'Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi' için gelmiştim ama aynı seansta başka bir salonda'Gran Torino' oynuyordu. Bir&nbs..