Rüya Çağla - ARTIK ÇEKMEYECEĞİM

Rüya Çağla - ARTIK ÇEKMEYECEĞİM

14.553 öge...  Aynen böyle yazıyor bilgisayarımın geri dönüşüm kutusunda.  Tabii bendeniz bir daha asla geri dönmelerini istemediğimden bu tabiri kullanmayacağım. Uzun zamandır yapmak istediğim fakat başlayıp başlayıp hep ötel..
Rüya Çağla - YETER ULAN

Rüya Çağla - YETER ULAN

Her yılbaşı öncesi şöyle bir sokağa çıkarım ben. Sokak dediysem misal, Tahtakale. Hasırcılar caddesi boyunca bir oraya bir buraya bakınırım. Mahmutpaşa'ya vururum oradan. Kapalıçarşı'ya dalarım bir anda. Yirmiiki adet kapısından değil ama bir iki kap..
Rüya Çağla - TANRI MÜJDECİSİ

Rüya Çağla - TANRI MÜJDECİSİ

Her şey internette o kitabı ararken başladı. O kitap dediğimse... Bir arkadaşımın aradığıydı ki aslında onun da değil, bir tanıdığının. Arkadaşımın tanıdığı, kendisi için kıymet ifade eden, kapağı ve açılış sayfalarının eksikliği yüzünde..
Rüya Çağla - TORİK

Rüya Çağla - TORİK

Çoğu insanın hayatı, kaçırılan fırsatlar veya değerlendirilemeyen olanaklar, defalarca yenilen kazıklar yahut aynı hatayı iyice emin olabilmek için üç beş kere tekrarlamalar, türlü aymazlıklar, yanlış hesaplar, gereksiz fedakârlıklar, kötü seçimler, ..
Rüya Çağla - DÖNER GELİRSE SENİNDİR...

Rüya Çağla - DÖNER GELİRSE SENİNDİR...

Kendimi bildim bileli astrolojiye karşı meylim oldu.  Meyil derken misal:  Satürn beni yine yerden yere mi vuruyor?  Jüpiter bana getiremediği şansı kime getiriyor?  Ay duygularımla mı oynuyor?  Merkür iyi bir ..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

2022-10-25 Rüya Çağla - SEVDADIR BU KALBE DOLAN » Mükemmel Bir Çalışma Keşke yeni albümler gelse » zahidce.arabesk