Rüya Çağla Röportajı

Rüya Çağla Röportajı

Bizim kuşak ergen yaşlarında yetmişleri dolamıştı diline. O ispanyol paça pantolonlar, devasa yakalı, göğüs bağır açık gömlekler, apartman topuklar, desen desen jarseler, kabarık saçlar, çilli yüzler filan ne komikti, ne gülerdik. Gel zaman git zaman..
Rüya Çağla - ÖYLESİNE Bİ YONCA HİKÂYESİ

Rüya Çağla - ÖYLESİNE Bİ YONCA HİKÂYESİ

Öylece denize karşı otururken bir an geriye dönüp baktığımda, hemen arkamızdaki yeşil alanın bir bölümünü kaplayan yoncalara takıldı gözlerim. Ve birden aklıma geldi. O ana kadarki sessizliğimizi bozarak, "sen hiç dört yapraklı yonca buldun mu..
Rüya Çağla - SOĞAN ERKEĞİ, SOĞAN HALKASI VESAİRE

Rüya Çağla - SOĞAN ERKEĞİ, SOĞAN HALKASI VESAİRE

Yolda önüm sıra giden genç kadın telefonda konuştuğu kişiye acıklı ve yazıklı bir sesle 'Adam sanmıştım ben seni be! Soğan erkeğiymişsin meğer!' diyerek kulak kesilmeme sebep olduğunda hatırladım. Soğan erkeği... Sahi ya, vardı öyle bi ta..
Rüya Çağla - BİR MUCİZE OLSUN

Rüya Çağla - BİR MUCİZE OLSUN

Bir yıl daha bitti. Kâh içinden kanırta kanırta, kâh yanından sessiz sakin... Bir yıl daha geçti, eksildi ömründen. O geçerken sen durdun mu? Sen de geçtin, sen de! Geçip gittiniz birbirinizden. Ayak sesleriniz uzaklaşıyor yavaştan... ..
Rüya Çağla - BAYRAM TATİLİ

Rüya Çağla - BAYRAM TATİLİ

Senelerdir her yaz Ayvalık'a giderim. Orada bulunduğum süre içindeyse çok kere bir bayram tatiline denk gelmişimdir. Ya ramazan, ya kurban. Birinden birine muhakkak, dolayısıylauzatmalısına da.&n..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

2022-10-25 Rüya Çağla - SEVDADIR BU KALBE DOLAN » Mükemmel Bir Çalışma Keşke yeni albümler gelse » zahidce.arabesk